+(212) 221 59 01
+(212) 221 59 01
uzaymakina
info@uzaymakina.com.tr
 

Blog Post

Aignep 55000 Serisi Plastik (Teknopolimer) Rakorlar

Aignep 55000 Serisi Plastik (Teknopolimer)Rakorlar

follow site Aignep 55000 Serisi PlastikAignep 55000 Serisi Plastik (Teknopolimer) Rakorlar Aignep Fittings: Sıhhi tesisatta döndürülemeyen iki borunun uçlarına bağlanıp birleştirerek, boruların döndürülmeden birbirine bağlanmasını sağlayan bağlantı parçasıdır.

click Pnömatik sistemlerdeki rakor ise; hava akışını sağlayabilmek ve dağıtımını yapmak için kullanılır.

Tramadol Mastercard Overnight Kullanım alanları, genel hava tesisatının bulunduğu tüm tesislerde olmakla birlikte özellikle otomotiv sektöründe, kimya endüstrisinde, mobilya sektöründe geniş kullanım alanı vardır.

http://sdlgroup.co.uk/wp-json/wp/v2/posts/ Uzay Makina‘nın distribütörü olduğu İtalyan malı olan AIGNEP’in rakor serisinden bahsetmek istiyoruz: ‘AİGNEP 55000 Teknopolimer rakorlar’ muadili komple metal rakorlardan çok daha uygun maliyetli.

http://thechequersbath.com/tapas/ Özellikle 55116 serisi Teknopolimer dirsekler benzerlerinden daha küçük olduğu için yer sıkıntısı çekenler açısından daha uygun bir çözüm. 1 bar ile 15 bar (MPa) basınç ve -20 ila +80 °C arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır.

see Sıkıştırılmış hava ve vakum ile çalışmaya uygundur. Konik Vida Dişlerinin; – Paralel gaz için ISO 228 Class A, – Metrik için ISO R/262 uygunlukları mevcut.

Tramadol Bulario Anvisa PA6, PAH, PA12, Polietilen, PTFE hortumlarla uyumludur. Poliüretan hortum kullanımında 98 Shore hortumlar tercih edilmelidir.

İç bükey ve dış bükey diğer bağlantı elemanlarıyla sorunsuz bağlantı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Dişi rakor bağlantılarla daha fazla rakor bağlantı imkanı sağlar.

Güç Aktarım ve Hareket Teknolojileri Dergisi Mayıs 2015 Sayısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Uzay Makina Zec Hortumları

Uzay Makina Zec Hortumları Uzay Makina  Zec hortumları Uzay Makina Zec, 1961 yılından bu yana alçak, orta,