+(212) 221 59 01
+(212) 221 59 01
uzaymakina
info@uzaymakina.com.tr
 

Blog Yazısı

AİGNEP

Merkezi İtalya’da bulunan Aignep şirketi, Pnömatik, Hidrolik ve Su sistemleri için hortumlar, boru bağlantı malzemeleri, silindir çeşitleri ve gerekli şartlandırıcılarının üretimini yapmaktadır. Aignep şirketinin, Türkiye distribütörlüğünü ise Uzay Makina yapmakta olup geniş bir üretim yelpazesinde hizmet vermektedir.

Otomatik bağlantı ve geçmeli bağlantı parçaları, fonksiyon tertibatları, küresel kullanım için vanalar, adaptörler ve tüpler Aignep Türkiye’nin ürünleri arasında yer almaktadır.

 

NEDEN AİGNEP?

Her konuda hem kaliteli üretim sağlayan hem de teknik anlamda satış sonrası hizmet ve de destek vermektedir. Konusunda ve alanında uzman olarak tanınmakta ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışında önemli büyük şirketlerle çalışarak kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Aignep ürün ve çözümleri paslanmaz çelik ve özel pirinç alaşımları gibi kaliteli ham maddeler ile üretildiği için son derece dayanıklıdır. Bu özel yapıları sayesinde, yüksek basınca dayanıklı, akış verimine ve ihtiyaca maksimum cevap verebilecek niteliktedir.

Aignep, standart üretimin yanı sıra, gerçek bir çözüm ortağı olarak özelleştirilmiş çözümler de tasarlayıp üretmektedir.

 

NEDEN UZAY MAKİNA?

Aignep Türkiye, kendisine bağlı olarak sektörde hizmet ve destek veren firmalar konusunda çok hassas ve seçici misyonda davranmaktadır. Müşterilerinin talepleri karşılamak konusunda özellikle güvendiği ve üretimde onay verdiği firmaları paydaş olarak tercih etmektedir. Uzay Makina da Aignep Türkiye tarafından bu şartları tam kapasitede sağlayan ve onaylı olarak çalışan bir şirkettir.

Uzay Makina, müşterinin talep ettiği ürünlerin, talep edilen ilgili alana uygun olup olmamasından başlayarak, satış anına kadar, satıştan sonra da test aşamaları ve genel uyum konusunda teknik destek konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Aignep Türkiye tarafından da kesinlikle kabul gören bu prensipler doğrultusunda çalışılmakta ve test edilmeyen hiçbir ürün satışa sunulmamakta ya da müşteriye gönderilmemektedir.

Uzay Makina, 40 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile Türkiye pazarında önde gelen markalar arasında yer almaktadır.  Pnömatik Sistemler üzerine odaklanarak hizmet anlayışını geliştirirken müşterilerine eksiksiz bir çözüm ortağı olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uzay Makina Pnömatik ve Hidrolik Sistemleri

Uzay Makina Pnömatik ve Hidrolik Uzay Makina Pnömatik Uzay Makina Pnömatik sistemlerin elektrikli ve hidrolik sistemlere

Aignep Türkiye

Aignep Türkiye Aignep Türkiye hizmet alanları nelerdir? Aignep Türkiye , İtalyan merkezli Aignep şirketi tarafından onaylı

Aignep Fittings

Aignep Fittings Aignep Fittings, Aignep markasına ait ürün skalası içinde yer alan amiral ürünlerden biridir.

Pnömatik Nedir?

Pnömatik Nedir?  Pnömatik Elemanlar Pnömatik Nedir, Gaz basıncı ile çalışan, hareket eden makine demektir. İlk buhar

Valf Nedir? Valfler Ne işe yarar?

Valf Nedir? Ne işe yarar? Valf Nedir ? Pnömatik Valfler pnömatik gazın geçip geçmemesine izin veren