+(212) 221 59 01
+(212) 221 59 01
uzaymakina
info@uzaymakina.com.tr
 

Blog Post

Uzay Makina Öncü Oldu

Uzay Makina Öncü Oldu

Vatan Gazetesi İzmir Baskısı -Ekim 2014

Uzay Makina Genel Müdürü Nurhan Elbe, firmasının sektörde lokomotif rolünü sürdürmeye kararlı olduğunu belirtti. »Sayfa 11mUzay Makina hedefe koşuyor ‘Şikâyetçi olacağımız bir yıl olmaz 2014’ – 2014, hidrolik-pnömatik sektörü için nasıl bir yıl oluyor? Geleceğe dair sektörde nasıl bir projeksiyon çiziyorsunuz? Bizim açımızdan ihracat hedeflerimize (tasarrufumuzda olmayan dünya olayları, savaşlar vb. olaylar neticesi) yakınına dahi ulaşamamamıza rağmen genel ciro ve kârlılık anlamında 2014 yılından da şikâyetçi olacağımızı sanmıyoruz. Yine de önümüzde 2,5 gibi kocaman bir dilim var.

KALİTEDEN ödün vermeyen Uzay Makine, her ay düzenli olarak ürün yelpazesini artırıyor. Firma, hem fiyat hem de teslimat avantajlarıyla müşterilerine hizmete devam ediyor. Ucuz malı tercih eden firmaların sadece günü kurtardığını ve birçok sorunla karşılaştığını belirten Uzay Makine Genel Müdürü Nurhan Elbe, firmasının lokomotif rolünü sürdürmeye kararlı olduğunu belirtti. . ? Şirketinizi kısaca tanıtıp, hidrolik-pnömatik alanındaki faahyetierinizden bahseder misiniz?

1978 Yılında Elbe kardeşler ve Nurhan Ölçer tarafından hidrolik ve pnöma Nurhan Elbe tik devre elemanları satışı amacı ile kurulmuştur. Kendine güvenenlere daha da nitelikli hizmet verebilmek için sonraları sadece pnömatik malzemelere yönelmiş, bu da kuruluşumuzu bu konuda lokomotif olma ayrıcalığına taşımıştır. M Ağırlıklı olarak hangi sektörlere hizmet veriyorsunuz? Tazyikli havanın var olduğu her sektörde biz de varız. Pnömatik kullanmayan hemen hemen hiçbir sektör yok gibi.

Yine de aklımıza ilk gelenleri sayalım: Otomotiv, tekstil, gıda, inşaat, otomasyon, matbaa makineleri, deri sanayii, konfeksyon, plastik doğrama makineleri vb.

2014 yılında yeni ürün veya yatinmlannız oldu mu?

Yıl sonu büyüme hedefiniz haklan da bilgi verir misiniz? Yeni yatırım olarak yine kendi bünyemizde yeni bir firma kurarak imalat ile satışı ayırdık. En azından, ara ölçüleri üretebilmek ve*bu konudaki gelen siparişleri de karşılamak adına kitlerini olduğu gibi Aignep’ten ithal ettiğimiz silindir imalatına da başladık.

2015 yılı hedefleri nelerdir?

Ar-Ge, imalatın olmazsa olmazı. Yeni bir projemiz söz konusu; kalıpları vb. hemen hemen bitmiş vaziyette son rötuşlardayız.

vatan-gazetesi-izmir-baskisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Uzay Makina Zec Hortumları

Uzay Makina Zec Hortumları Uzay Makina  Zec hortumları Uzay Makina Zec, 1961 yılından bu yana alçak, orta,