+(212) 221 59 01
+(212) 221 59 01
uzaymakina
info@uzaymakina.com.tr
 

Blog Post

Uzay Makina Yeni Firma Kurarak Satış ve İmalatı Ayırdı

Uzay Makina yeni firma kurarak imalat ve satışı ayırdı

Dünya Gazetesi – Ekim 2014 Özel Ek çalışması

dunya-gazetesi-ekimUzay Makina yeni firma kurarak satış ve imalatı ayırdı Hidrolik ve pnömatik devre elemanlarının satışı alanında faaliyet göstermek için kurulduklarını kaydeden Uzay Makina Yönetim Kurulu Üyesi Nurhan Elbe, bu yıl yaptıkları yeni yatırımla, kendi bünyelerinde bir firma kurduklarını bildirdi.
Bu yatırımla imalat ve satışı ayırdıklarını söyleyen Elbe, “En azından ara ölçüleri üretebilmek ve gelen siparişleri karşılamak için, kitlerini ithal ettiğimiz silindirin imalatına başladık” dedi.
Ar-Ge çalışmaları kapsamında, yeni bir proje planladıklarını ileten Elbe, bununla ilgili seri üretimin de 2015 yılında gerçekleşeceğinin bilgisini verdi.
Pnömatik üzerine faaliyet gösteriyor Uzay Makina‘nın daha nitelikli hizmet verebilmesi adına, sadece pnömatik malzemelere yönelik faaliyet gösterdiklerini aktaran Nurhan Elbe, 2014 yılını beklentilerinin üzerinde geçirdiklerini ifade etti.
Elbe, “Bizim açımızdan ihracat hedeflerimizi yakalamamıza rağmen, genel ciro ve kârlılık anlamında 2014 yılını olumlu geçirdiğimiz söylenebilir” dedi.
Öz kaynakları ile hareket eden temkinli firmaların her zaman ayakta kalacağı düşüncesini savunan Elbe, verilen vaat ve sözlerin zamanında yerine getirilmemesi sebebiyle üreticilerin zor durumda bırakıldığını iddia ettİ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Uzay Makina Zec Hortumları

Uzay Makina Zec Hortumları Uzay Makina  Zec hortumları Uzay Makina Zec, 1961 yılından bu yana alçak, orta,