+(212) 221 59 01
+(212) 221 59 01
uzaymakina
info@uzaymakina.com.tr
 

Uzay Makina

Uzay Makine

Uzay Makine, 1978 yılında ELBE kardeşler tarafından kurulmuştur.
Temsilciliğini yapmış olduğu Aignep, HTP soket ve sensörlerin, Bonesi,Beta bobinler, FG Line solenoidlerin, Cy-Pag kalem silindirlerin, , Chiavette silindir bağlantılarının,  Fimet manometrelerin, Nostrali emniyet ve çek valflerinin, DPC şartlandırıcıların, S.A.S. ve ZEC hortumların Türkiye distribütörü olmasının yanı sıra WAIRCOM, MpM Elettrotec’ten de ithalatlar yapmaktadır.
Elbe seviye şalterleri ve ara ölçü AIGNEP silindirlerin imalatını yapmakta olup Pnömatik konusunda Uzay Makina Türkiye pazarında bir aktif kurumdur.

Uzay Makine

aignep-3-2-tek-bobin-valfwaircom-filtre-regulatoraignep-10280-yuksuklu-dirsekaignep-10510-yuksuklu-kruva

AKDER’in kurucu üyelerinden ve aynı zamanda birinci dönem yönetim kurulu başkanlığını da yapmıştır.

Uzay Makine ürünleri;  Tazyikli havanın var olduğu her sektörde kullanılır. Günümüzde Pnömatik kullanılmayan hiçbir sektör yok denecek kadar azdır.
Örnek verecek olursak:  Otomotiv, tekstil, gıda, inşaat, otomasyon, matbaa makineleri, deri sanayii, konfeksyon, plastik doğrama makineleri vb.

Pnömatik devre elemanları valfler ve silindirler konusunda fevkalade yüksek stoklarla çalışıyor olup bu denli geniş ürün yelpazesinde çalışıyor ve yüksek miktarları dahi tek seferde hızlı şekilde karşılayabiliyoruz.

Pleytli valf isteyen müşterilerimiz için montajını tarafımızdan yapılması ve 1/1 test edilerek sevk edilmesi onlara büyük zaman ve işgücü kazandırmaktadır.